Vážení rodiče,

ředitelka MŠ Bukovany a zřizovatel, obec Bukovany, rozhodli o uzavření provozu MŠ Bukovany z důvodu malého zájmu o předškolní vzdělávání v návaznosti na epidemiologické riziko koronavirové infekce SARS-CoV-2 způsobující onemocnění Covid-19, ato od úterý 17.3.2020 včetně, do odvolání. Strava byla všem strávníkům automaticky odhlášena. O změnách v provozu MŠ Vás budeme informovat dálkovým přístupem – webové stránky (www.msbukovany.cz), prosíme tímto o jejich sledování. Děkujeme za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví a spousty kreativních nápadů na hry a tvoření během doby doma. Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení si můžete vyzvednout od úterý 17.3. od 8:00 do 12:00 hod nebo v jiném termínu po dohodě s ředitelkou školy – 734528681.

 

Mgr. Petra Šumberová, ředitelka školy