Vážení rodiče, prosíme o respektování změny v čase příchodu do MŠ, který se mění na 8:15 hod. Prosíme všechny rodiče, aby své děti přivedli do mateřské školy nejpozději do 8:15 hod, kdy Rybičky odcházejí na ranní svačinku.

Seznamy s rozdělením dětí do tříd jsou k nahlédnutí na dveřích MŠ pro dobrou orientaci první školní den. Je možné, že se dětem změnila skříňka i značka, proto , prosíme, najděte si svou  letošní skříňku a po převlečení doveďte dítě do své třídy. Vedle dveří do třídy visí „kolíčkovník“ – destička se jménem, ke kterému připnete kolíček, pokud Vaše dítě zůstane ve školce spát -pokyn pro nás, že máme nachystat postýlku.

Děti, které jsou v posledním roce předškolního vzdělávání, by měly přijít do 8:00 neboť od 8:00-12:00 je stanovena povinná předškolní docházka. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás všechny